U pravoj goleadi Radnički doživeo drugi poraz na pripremama

Fudbaleri  Radničkog poraženi su u drugom pripremnon meču u Antaliji od ekipe Alanije iz Vladikavkaza rezultatom 5:3 (2:1).  Do povratka u Nis, oni ce u Antaliji odigrati jos tri utakmice.

Igrači Radničkog pretrpeli su drugi poraz na pripremama u Antaliji. Nakon što je bolja od njih bila ekipa poljske Jagelonije sa 3:0, sada je slavila i Alanija iz Vladikavkaza. Trenutno petoplasirani tim druge ruske lige pobedio je razultatom 5:3. Alanija je povela posle 10. minuta igre preko Mašukova, a nedugo zatim Radnički je izjednačio preko Petra Đuričkovića. Novi pogodak za Alaniju postigao je Džakov u 25. minutu, a do odlaska na odmor mreže su mirovale.

Posle odmora Radnički je zaigrao bolje, a za novo izjednačenje, sa 11. metara, pogodio je Đuričković. Vođstvo Nišlijama doneo je novalija Mladen Kovacević. Šansu su onda dobili rezervisti, ali i mladi igrači, što je protivnik iskoristio postigao tri gola i mec resio u svoju korist.

Nišlije će u Antaliji odigrati još tri utakmice i to protiv prvoligaša iz Ukrajine, a zatim i drugoligša iz Rusije i Poljske.