“Školarci” Karate kluba Niš izborili nastup na državnom prvenstvu

Mladi karatisti Karate kluba “Niš” na Školskom prvenstvu regiona u karateu, održanom u subotu u Čačku opravdali su visoke renome kluba, osvajanjem medalja ali i plasmanima na završno takmičenje na nivou Srbije.

U disciplini borbi, Kristina Đorđević i Stefan Stanojević osvojili su prva mesta i zlatne medalje.  Anđela Marinković i Katarina Đorđević treća mesta, dok je Lana Dimitrijević izgubila meč za bronzu osvojivši 5.mesto.

Ovog puta Milica Vujanić i Petra Stančić  ostale su bez plasmana.

U klubu su zadovoljni učinjenim u dosadašnjem delu sezone, ali nadaju se da tu neće stati i da će predanim radom I trudom nastaviti da nižu uspehe kako na predstojećem Školskom prvenstvu države tako i na Prvenstvu Srbije za seniore.