ping pong

Odbojkaši Niša oprostili se od Superlige porazom

Odbojkaši Niša poraženi su u poslednjem meču ovosezonskom meču u Superligi od ekipe Mladog Radnika rezultatom 3:2 po setovima je bilo (21:25, 25:12, 22:25, 25:12, 15:11).

U utakmici bez rezultatskog značaja niški odbojkaši su poveli sa 1:0 u setovima, ali su se gosti vratili i drugi set rešili u svoju korist. Treći set bolje je otvorio klub iz Niša, što mu je kasnije omogućilo da povede sa 2:1. Onda su izabranici Dragana Svetozareviča stali, dopustili domaćima da se vrate i izjednače u setovima. Vodila se velika borba u poslednjem setu, ali gostujući igrači nisu uspeli da bar pobedom završe nadmetanje u Superligi.

Nišlije su u sezoni za nama upisale 17. poraza i samo jednu pobedu. Odbojkaški klub Niš koji je ranijih sezona beležio dobre rezultate, bio vicešampion države i igrao u Evropi ispao je iz Superige dve kola pre kraja. Naredne sezone odbojkaši će se takmičiti u drugom rangu.