“Želja” siguran protiv neugodnih Kragujevčana (VIDEO)

Rukometaši Železničara pružili su sjajnu partiju i ubedljivo savladali ekipu Radničkog iz Kragujevca sa 34-27 (15-12).

Ekipa iz Kragujevca igrala je izuzetno nadahnuto u prvom poluvremenu. Do 27-og minuta utakmica je bila u potpunom egalu, 12-12, a tek u samom finišu Želja golovima Egića, Stanojevića i Spasića  stiže do tri gola prednosti.

U drugom delu meča ekipa trenera Đorđa Teodorovića dodala je gas. Ginula je u odbrani za svaku loptu, što se odrazilo i u napadačkom delu, pa je superligaš iz Niša stigao do ubedljive pobede 34-27.

Nikola Egić bio je najefikasniji sa 8 golova, a u stopu su ga pratili Aleksandar Stojanović sa 7 i mladjani Veljko Stanojević sa 6 golova.

Želja je tako u prva tri kola osvojio 5 bodova, čime svi u klubu mogu da budu zadovoljni.

U narednom kolu Želja dočekuje uvek neugodnu ekipu Novog Pazara.