Želja rutinski protiv Obilića. Slede pravi izazovi (VIDEO)

Rutinskom igrom rukometaši Železničara savladali su ekipu Obilića iz Beograda sa 32-26

Utakmica 9.kola rešena je već u prvom poluvremenu. Gosti su bili  u egalu samo prvih  15-ak minuta, a onda je spremniji tim Železničara dodao gas. Nemanja Milovanović je bio odličan sa bekovske pozicije, a Veljko Stanojević i Đorđe Spasić sa krila. Ako se tome doda da je Aleksandar Stojanović odlično proigravao Jevtića na crti dobija se kompletna slika Željine igre u tom periodu. Naravno, sve je polazilo od večeras odličnog kapitena Kocića na golu, koji je i najzaslužniji što Želja dolazi do 14-8 što će se ispostaviti da je za goste nenadoknadiva razlika.

Imao je Železničar u drugom delu i dvocifrenu prednost pa je utakmica rutinski privedena kraju. Najefikasniji su bili Nemanja Milovanović 6 golova i Vladimir Jevtić sa 6 golova,  Đorđe Spasić i Veljko Stanojević postigli su po 5, a  Aleksandar Stojanović 4 gola.

Želju očekuje utakmica 1/16 finala Čelendž kupa, a pre toga i prvenstveni duel sa Dinamom u Pančevu.