Železničar remizirao sa Vojvodinom u Novom Sadu

Rukometaši Železničara pružili su još jednu dobru partiju u Seha ligi posto su u desetom kolu remizirali sa Vojvodinom. Duel u Novom Sadu završen je rezultatom 27:27.

Izabranici Veselina Vujovića odlično su otvorili meč i u prvih 26 minuta vise puta imali i do tri gola prednosti (7:10,8:11). Ipak domaći su uspeli da se vrate izjednače, a zatim do odlaska na odmor i povedu (11:11,12:11).

U nastavku meča Vojvodina je konstantno bila u prednosti, dok Železničar nije došao do prilike da izjednači rezultat. Najveća prednost novosadskog tima bila je četiri gola (20:16). Priliku da anuliraju prednost protivnika gosti su iskoristili u finišu. Nišlije su napravile seriju od 3:0, izjednačile i došle do važnog boda.

U domaćem timu sa osam pogodaka najefikasniji je bio Miloš Grozdanić. Isti učinak u niškom timu imao je Dobrivoje Marković, koji je imao 100% učinak (8/8).

U narednom kolu Nišlije će na Čairu ugostiti ekipa Vardara. Taj mec na programu i u subotu od 20:15h.