Veliki preokret Radničkog za treću pobedu u nizu

Fudbaleri Radničkog vraćaju se iz Beograda sa danom zakašnjenja, ali i tri boda u džepu. Slavili su u odloženom meču sa ekipom Rada na Banjici posle velikog preokreta sa 3:2.

Prvi deo igre završen je bez golova, a onda građevinari na startu drugog dela dolaze u vođstvo od 1:0 golom Aleksandra Lutovca, da bi preko Lazara Miloševa u 55. minutu udvostručili prednost.

Činilo se tada da će Radnički u Niš bez bodova sa Banjice, ali Nišlije tada kreću na sve ili ništa i u 66. minutu Riota Noma smanjuje na 2:1.

U samoj završnici susreta Lazar Arsić sa dva pogotka u 85. i 86. minutu preokreće rezultat u korist ekipe sa Čaira i tako donosi treći trijumf u nizu Nišlijama.

Radnički je tako pretekao Vojvodinu i Čukarićki na tabeli i trenutno je na 5. mestu sa 33 osvojena boda. U sledećem kolu na Čair dolazi ekipa Čukaričkog direktni konkurent za visok plasman na tabeli.