Vaterpolisti Naisa savladali su Stari grad (VIDEO)

Vaterpolisti Naisa savladali su Stari grad i tako se revanširali Beograđanima za poraz u prvom delu sezone.

Duel 11. kola Prve A lige na Čairu završen je rezultatom 7:6, po četvrtinama 3:1, 2:1, 0:2, 2:2.

Publika na Čairu videla je dva potpuno različita lica Naisa. Izabranici Predraga Kikinđanina su u prve dve deonice u potpunosti nadigrali goste i sa +3 otišli na odmor. Prednost domaćima doneli su Šilj, Lekić i Stanimirović, dok je na golu odličan bio Lazić.

Pad u igri domaćih usledio je u trećem kvartalu. Tomašević i Čučković našli su put do mreže Lazića, dok igrači Naisa nikako nisu uspeli da savladaju Marinkovića. Imao je prilike niški tim, ali ih nije iskoristio, te su gosti ovu deonicu rešili u svoju korist.

Veliko uzbuđenje donela je završnica. Iako su domaći uspeli da vrate dva gola prednosti, gosti su preko Čučkovića, tri minuta pre kraja izjednačili na 6:6.

Pobedu Naisu doneo je Marko Pavičić koji je pogodio dvadeset sekundi pre kraja.