Uspeh niških kajakaša

Na Prvenstvu Srbija u slalomu na divljim vodama održanom proteklog vikenda na Ušću kajakši Kajak kanu kluba “Gusar” postigli su izvanredne rezultate osvojivši pet medalja (3 zlata i po jedno srebro i bronza).

U seniorskoj konkurenciji discipline K-1 Marko Đorđević je prvi put postao šampion u seniorskoj konkurenciji, dok je njegov klupski drug Miloš Jevtić osvojio drugo mesto. Odličan rezultat ostvario je i Vuk Stamenković osvajanjem 5.mesto, od ukupno 18 takmičara.

U konkurenciji seniorki K-1 Emina Tutić osvojila je prvo mesto i zlatnu medalju.

U timskim vožnjama u konkurenciji seniora 3xK-1 “gusari” su osvojili čak dve  medalje zauzeli su 1. i 3. mesto.

U ukupnom plasmanu KKK “Gusar” je na Prvenstvu Srbije bio najbolji i zauzeo 1. mesto od ukupno 6 ekipa.