Tolordava nastavio da uništava Radnički (VIDEO)

Šok terapija i promena na klupi superligaša sa Čaira nije urodila plodom. Radnički i dalje ne zna za pobedu u novom šampionatu.

U zaostaloj utakmici 3. kola Nišlije su pretrpele poraz u Lazarevcu od ekipe Kolubare rezultatom 1:0(1:0). Jedini strelac na meču bio je Gruzijac Tolordava, koji je u 15. minutu zatresao mrežu sopstvenog gola.

Još jednom je greška odbrane skupo koštala Radnički, koji je do tog 15. minuta bio bolji rival na terenu i propustio je nekoliko izglednih prilika. Tolordava je po ko zna koji put od početka sezone lošom intervencijo omogućio protivniku da posigne pogodak. Greške Gruzijca su već skupo koštao Nišlije u oba meča sa malteškom Gzirom, a onda su se greške ređale kao na traci i protiv TSC-a i Novog Pazara.

Nakon autogola niški tim nije uspeo da povrati inicijativu, a Kolubara je vešto čuvala prednost i došla do nova tri boda.

Posle jednog od najgorih startova u Superligi Radnički nakon 6 kola ima samo 2 boda isto kao i komšije iz Kruševca i Surdulice, a upravo će ekipi Radnika gostovati Nišlije u sledećem kolu.