ping pong

Šesti poraz niškog odbojkaša

Odbojkaši Niša poraženi su u sedmom kolu Superlige od Spartaka u Subotici sa 3:0 (25:17, 25:17, 25:16).

Izabranici Dragana Svetozarevića dobro su otvorili meč, a onda negde na sredini seta stali. Domaći su to iskoristili i lako došli do 1:0. Slična situacija viđena je i u drugom setu, a i krajnji rezultat je bio isti, pa su domaći uvećali prednost na 2:0. Treći set Spartak je lagano rešio u svoju korist. Ovo je šesti poraz niškog tima, koji je na poslednjem mestu na tabeli.

I naredno kolo odbojkaši Niša odigraće odigraće u gostima i to protiv Crvene Zvezde. Inače crveno-beli su već dva puta savladali Nišlije i to u četvrtfinalu Kupa.