Radnički remizirao sa Metalcem

Fudbaleri Radničkog odigrali su nerešeno sa Metalcem u okviru 20. kola Superlige, a meč u Gornjem Milanovcu završen je rezultatom 1:1 (0:0).

Mreže su tokom prvih 45. minuta mirovale, a onda je u nastavku tim iz Niša prvi došao do gola. Strelac u 49. minutu bio je štoper Žarko Marković.  Čuvali su gosti vođstvo sve do 83. minuta kada se u strelce upisao i igrač domaćih Aleksandar Katanić i postavio konačan rezultat.

Nakon nekompletnog 20. kola Radnički se nalazi na osmoj poziciji sa 30 bodova, dok je Metalac sa pet manje 12-ti. U narednom kolu Radnički će na Čairu 13. februara dočekati ekipu Crvene zvezde.