Radnički nemoćan protiv Partizana (VIDEO)

Teška povreda golmana Partizana i sigurna pobeda lidera na Čairu protiv Radničkog obeležili su derbi 22. kola Superlige Srbije.

Radnički je pružio dobar otpor beogradskim crno-belima, ali više od časnog poraza od 2:0(1:0) u ovom trenutku nisu mogli da izbore niški fudbaleri.

Golove za Partizan postigli su Rikardo Gomeš u 44.  i Slobodan Urošević u 84. minutu.

Susret je u 25. minutu prvog poluvremena bio u prekidu više od 5 minuta kada je mladi golman Partizana Slobodan Popović ostao bez svestida leži na travi nakon sudara sa Stefanom Mitroviće. On je kolima hitne pomoći odvezen sa stadiona.

Partizan je tako trijumfom učvrstio prvu poziciju na tabeli, a Nišlije su porazom otvorile tešku seriju utakmica, pošto ih već u sredu očekuje duel u Kupu sa Crvenom zvezdom, a za vikend i teško gostovanje ekipi Voždovca.