Radnički još jednom do tri boda u nadoknadi vremena

U poslednjem kolu jesenjeg dela Superlige Radnički je u Bačkoj Palanci stigao do treće uzastopne pobede.

Nišije su pobedile Bačku rezultatom 2:1 nakon uzbudljive završnice.

Radnički je stigao do vođstva u četvrtom minutu golom Uroša Đuranovića, ali je Luka Ratković u 63. poravnao rezultat. Čovek odluke bio je Nemanja Kojić koji je zatresao mrežu rivala u prvom minutu nadoknade vremena.

Posle 19. odigranih kola Radnički je na 7. mestu sa 30 osvojenih bodova.

Nastavak prvenstva planiran je za početak februara naredne godine.

Student nemoćan protiv Kraljeva (VIDEO)

Košarkašice Studenta nisu uspele da stignu do 6. pobede u prvenstvu pošto su na domaćem parketu poražene od neugodne ekipe

Vaterpolisti Naisa zabeležili drugi poraz u Atini

U drugom meču grupe D kvalifikacija za Kup Evrope, domaća Idra savladala je ekipu Naisa rezultatom 8:4 (0:2,1:0, 4:0, 3:2).

Šesti rođendan VK Nais u duhu humanosti

Vaterpolo klub Nais obeležiće u petak šesti rođendan. Tom prilikom na bazenu Čair biće odigrane dve utakmice humanitarnog karaktera. Program