Radnički ispustio pobedu u 94. minutu

Fudbaleri Radničkog bili su na domak važne pobede  u 19. kolu Superlige, protiv TSC u Bačkoj Topoli. Meč je završen rezultatom 1:1(0:0).

Utakmica je od statra bila tvrda, takmičarska, igralo se disciplinovano u odbrani bez mnogo prilika za gol. Radnički je poveo u 60. minutu 6. pogotkom u sezoni Stefana Mitrovića. Nakon kornera Arsića sa desne strane snažno je šutirao Mićibući, ali njegov udarac golman domaćih Filipović uspeo ja da ukroti, lopta se odbila do Mitrovića koji je efektno zabio pod prečku.

Nakon vođstva Nišlije su imale nekoliko izglednih pozicija da uvećaju prednost, pre svega preko Japanca Mićibućija i dva puta Škrbića, ali su olako propustili šanse. I onda kako to obično i biva usledila je kazna i to u 4. minutu nadoknade kada je rezervista Ratkov uspeo da savlada Kahrimana i spasi bod domaćoj ekipi, koju je pred domaćom publikom prvi put predvodio Žarko Lazetić

Bod protiv odlične ekipe TSC ne može se smatrati neuspehom, ali ipak ostaje velika žal u taboru Radničkog za celim plenom,