Radnički i dalje bez pobede u ovoj godini. Veliki “kiks” protiv Novog Pazara (VIDEO)

Ni u trećoj utakmici u nastavku Superlige Srbije fudbaleri Radničkog iz Niša nisu uspeli da upišu pobedu. Na Čairu su dočekali “fenjeraša”, ekipu Novog Pazara i remizirali rezultatom 1:1(1:0).

Iako su rano poveli golom Japanca Mićibućija, Nišlije nisu uspele da do kraja sačuvaju sva tri boda.

Polako su prepustili inicijativu Novom Pazaru što ih je skupo koštalo, jer su gosti sredinom drugog poluvremen zasluženo stigli do izjednačenja. Strelac je bio Ibrahim Mustafa.

Nedugo zatim Radnički je propusti kolosalnu priliku da se ekspresno vrati u vođstvo. Propisno se obrukao rezervista Pavlov koji je iz neposredne blizine promašio nebranjenu mrežu gostujućeg gola.

Ostalo je do kraja 1:1 na razočarenje niške publike, koja je pre svega bila razočarana, ne samo rezultatom, već i lošom igrom domaćeg tima.