Prvi poraz na Čairu u 2018. godini (VIDEO)

U 15. kolu Regionalne A2 lige ekipa Naisa poražena je od Šapca. Utakmica je završena rezultatom 5:9 (2:2, 1:3, 1:3, 1:1).

Nakon izjednačene igre u prvoj deonici, usledio je pad u redovima domaćih. Gosti su drugoj četvrtini napravili seriju od 3:0 i poveli sa 5:2. Pred odlazak na odmor, igrači Naisa uspeli su da daju još jedan gol i tako su zadržali rezultatski priključak. Mogli su domaći da na odmor odu čak i sa izjednačenim rezultatom. No u tome ih je sprečio golman gostiju Aleksić koji je prosto bio magnet za loptu.

U nastavku ništa novo. Gosti su sada serijom od 3:0 otišli na velikih +5 (3:8). Sa druge strane niškim igračima mnogo toga nije polazilo za rukom. Četvrti gol dali su tek na kraju treće deonice. Poslednji period igre bio je najneefikasniji deo. Po jedan pogodak viđen je na obe strane, za konačnih 5:9.

Nais je slobodan u 16. kolu, a zatim će 17. marta ugostiti ekipu Valjeva.

Nais – Šabac 5:9 (2:2, 1:3, 1:3, 1:1)

Niš, bazen Čair;

Gledalaca: 400;

Sudije: Lazar Anđelić/Igor Virijević;

NAIS: Lazić 11 odbrana, Mitrović 1, Pavičić, Ivetić 1, Dimitrijević 1, M. Milošević, Omerović, Đurđević, Živić 1, Šilj, Bolović, D. Milošević 1, Stoiljković, Stanković;

ŠABAC: Aleksić, Ilić 1, Bogičević, Repanović 1, Budurin, Velkić 1, Car 1, Šušljašvili, Trkulja 1, Tenžera, Petrovski 2, Cvetković, Popović, Meksi 2.