Prvi meč razigravanja za treće mesto pripao Naisi

ŽRK Naisa-ŽRK Bekament BB 33-20 (19-9)

Rukometašice Naise ubedljivo su slavile u prvoj utakmici za 3.mesto, pošto su u Nišu savladale ekipu Bekamenta sa 33-20 (19-9).

Već posle 10-ak minuta Naisa je imala prednost od 6-1, da bi poluvreme bilo okončano sa celih 10 golova prednosti, 19-9.

Do kraja meča Naisa je odigrala rutinski I u prvoj utakmici “malog” finala slavila sa 33-20.

Na golu Naise blistala je Milena Petković, dok su u polju dominirale Gakidova sa 7 i Marija Filipović sa 6 golova.

Utiske sa same utakmice iznele su igračice, ali I tereneri dva tima Ljubomir Obradović I Saša Bošković.

p;

Revanš utakmica igra se već u četvrtak, 27.maja, u Arandjelovcu. Ta utakmica igra se od 18,00 sati u SC “Šumadija”, a Naisa će braniti 13 golova prednosti iz prvog susreta.

U Finalu plej ofa sastaju se ekipe Jagodine i Radničkog iz Kragujevca.

NIŠ, Hala “Čair”. Bez gledalaca. Sudije: Vanja Antić (Beograd), Jelena Jakovljević (Zemun). Isključenja: Naisa 8 minuta, Bekament 8 minuta. Sedmerci: Naisa 3 (3), Bekament 3 (3).

ŽRK Naisa: Petković, Ivanović, T.Petković 3, Aranđelović, Đurović 1, Radović 3, Stojanovska, M.Petković, Stankovski 4, Stamenković 2, Nikolić 4, Filipović 6, Simatović 1, Sukur, Tasić 2, Gakidova 7.

ŽRK Bekament BB: Kačarević, Nićiforović, Simić, Tomić, Mitrović, Radojičić 1, Cvijanović, Ankić 2, Anić 3, Stanojlović 2, Stanić 2, Stamenić 1, Lazarević 2, Tomković 7, Rajović, Grbić.