Prijateljski meč na Čairu završen bez pobednika

Reprezentativnu pauzu u domaćem šampiontu superligaši koriste za odigravanje prijateljskih mečeva. Tako su snage na Čairu odmerile ekipe Radničkog i Kolubare. Utakmica je bila zatvorenog tipa, a pobednika nije bilo. Meč je završen rezultatom 1:1 (0:0).

Mreže su u prvih 45. minuta mirovale, a onda su gosti poveli u 55. minutu, preko Đenića. Izjednačujući pogodak postigao je dvadeset minuta kasnije Filip Kasalica. U timu domaćih našli su se i igrači koji su ove sezone prekomandovani iz omladinskog u prvi tim.

Za niški tim u prvom delu Radnički je igrao u sastavu: Kojić, Aksentijević, Ćirković, Vujadinović, Stevanović, Pejović, Arsić, Ilić, Spasić, Duronjić i Kasalica. U nastavku su šansu dobili Tomić, Savić, Mićibući, Pavlov, Jamkam i Dušanić.

Takmičenje u Superligi nastavlja se 20. novembra, a Radnički će tada gostovati Napretku u Kruševcu.