Pirotski beli ispustili pobedu protiv Zlatibora (VIDEO)

U 4. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Radničkog iz Pirota i Zlatibora odigrali su nerešeno 1:1(1:0) na Gradskom stadionu u Pirotu.

Iako je domaći tim stvorio znatno više priliki, vodio je većim delom susreta, promašio i penal ipak je na kraju morao da se zadovolji samo bodom.

Poveli su Piroćanci golom Pobulića u 24. minutu. Mada je čini se i i dva minuta ranije mogao da vodi, da je sudija Srećković video da je lopta prešla gol liniju posle udarca Spasića.

U 62. minutu Spasić nije iskoristio ni jedanaesterac, da bi kazna za sve promašaje Piroćanaca stigla u 86. minutu kada je Todorović sjajno izveo slobodnjak sa nekih 20 metara i postavio konačnih 1:1.