Odbojkaši Niša poraženi od Partizana u Čairu (VIDEO)

Odbojkaši Niša  nisu uspeli da savladaju Partizan i zasednu na čelo tabele. Nišlije su u Čairu poražene od beogradskih crno-belih sa 3-1, po setovima 27-25, 19-25, 27-29 i 16-25.

Dobro je domaći tim otvorio meč i dobio set, ali je Partizan uzvratio i prilično lako izjednačio na 1-1. Iako domaći odbojkaši nisu igrali na uobičajenom nivou nekako su stigli i do set lopte u trećem setu, ali Partizan ovaj deo meča dobija sa 29-27, što će se ispostaviti i kao prekretnica na utakmici. Iskusni sastav Partizana znalački je utakmicu priveo kraju i iz Niša odneo sva tri boda.

Partizan je jednostavno imao više raspoloženih igrača na terenu.

Trener domaće ekipe Dragan Svetozarević spušta loptu i kaže da su sastavni deo sporta i pobede i porazi i da ima još dosta da se igra.

Priliku da se vrati na pobednički kolosek ekipa Niša imala je već u petak, 13.decembra protiv Ribnice u Kraljevu.