Odbojkaši Niša bolji od Radničkog

Odbojkaši Niša savladali su u trećem kolu mini-lige ekipu Radničkog rezultatom 3:1 (28:30, 25:18, 28:26, 27:25). Ovo je treća pobeda Nišlija nad ekipom iz Kragujevca ove sezone.

Publika u Čairu imala je prilike da uživa u dobroj i izjednačenoj borbi. Neizvesno je bilo tokom celog prvog seta, koji je posle preokreta na kraju pripao gostima. Drugi deo igre bio je manje neizvestan, a domaći su uspeli da izjednače na 1:1. Nisu se predavali gosti u nastavku, te su vodili u trećoj deonici, ali je Niš uspeo da se vrati i povede u setovima sa 2:1. Preokreti su viđeni i u četvrtom setu. Vodili su domaći, pa gosti, pa opet domaći koji su uspeli da upišu drugu pobedu kod kuće.

Nišlije će ponovo na teren već u subotu, kada će od 17 sati u Čairu dočekati Partizan.