Novi poraz Mašinca, tone sve dublje (VIDEO)

Fudbalerke Mašinca nisu uspele da u 6. kolu Super lige, na Delijskom visu savladaju ekipu Sloge iz Zemuna, koji je slavio sa 2-1.

Početak susreta nije nagoveštavao ovakav rasplet. Igralo se otvoreno, a ekipa Mašinca prva je stigla do prilike za gol.

U 21. minutu Milena Brajović imala je šansu „jedan  na jedan“ sa golmankom Sloge, ali je Gardijan bila uspešnija.

U 32. minutu je malo falilo da Mašinac ipak stigne do vođstva. Kristina Krstić je odlično šutirala, ali umesto mreže pogodila je okvir gola.

I kao što to u fudbalu obično biva – stiže kazna za promašaje. Ekipa iz Zemuna napada preko desne strane. Na odličan centaršut reaguje Emilija Živković i dovodi Slogu u vođstvo.

Sa rezultatom 1-0 za gošće se i otišlo na odmor.

U nastavku se očekivala veća ofanziva Mašinca, ali umesto toga dominantnija je bila ekipa Sloge koja u 60. minutu duplira vođstvo.

Iz penala je sigurna bila Nikolina Milić koja povećava na 2-0.

Pokušavala je ekipa Mašinca da preokrene, ali je uspela golom u finišu meča samo da ublaži poraz.

Jana Stevanović u 88. minutu postiže gol za 1-2, ali je to bilo sve što je Mašinac uspeo da uradi do kraja susreta.

Ovim porazom Mašinac se udaljio od plej ofa. Nakon 6 odigranih kola Mašinac je na 6. mestu sa samo 3 osvojena boda.

U narednom, 7. kolu Super lige za žene, Mašinac gostuje TSC-u u Kanjiži.