Naisa ubedljiva i u Novoj Pazovi

Rukometašice Naise sa uspehom su preskočile još jednu prepreku u prvenstvu. U Novoj Pazovi slavile su protiv ekipa Mladosti sa 37-29 (20-10).

Naisa je ovu utakmicu odigrala nadahnuto i punom snagom, a pobednik se nazirao već posle 10-ak minuta igre. U periodu od 4. do 9. minuta Naisa postiže čak 5 golova, a ne prima nijedan, pa od 1-2 stiže do 6-2, uz fantastičnu Milenu Petković na golu, ali i kapitenku Mariju Filipović u polju koja u tom periodu igre postiže čak 3 gola.

Naisa je nastavila punom snagom i do poluvremena, kada je bilo 20-10, rešila pitanje pobednika.

Ta razlika je u nastavku sačuvana, pa je Naisa bez ikakvih problema stigla do novog trijumfa u prvenstvu.

Milena Petković je, sasvim zasluženo, proglašena za igračicu utakmice, a na ovom susretu istakle su se Filipović, Stojanovska i Tasić sa po 7 pogodaka.

Prava provera očekuje Naisu za 7 dana, kada u narednom, 4. kolu šampionata, u Niš stiže ekipa Bekamenta.

Nova Pazova, sala OŠ „Sveti Sava“. Bez gledalaca, Sudije:Marko Boričić, Dejan Marković (Beograd). Isključenja: Mladost (NP) 4 minuta, Naisa 8 minuta. Sedmerci: Mladost (NP)- 5 (3), Naisa  6 (5).

MLADOST (NP): Maksić, Macura, Milojević 2, Glušica 4, Potkonjak, Dragosavljević 2, Bulatović 8, Šuberić 2, lukić, Jovanović 5, Stanojević, Boner 3, Bogunović, Mi.Kojčić 3, Bubanja, Ma.Kojčić.

NAISA: Milena Petković, Mitić,  Ivanović, Teodora Petković, Đurović, Radović, Stojanosvka 7, T.Petković, Stankovski, Stamenković 3, Nikolić 4, Filipović 7, Rajković, Sukur 4, Tasić 7, Gakidova 5.