Naisa se plasirala na završni turnir Kupa

Rukometašice Naise opravdale su ulogu favorita i sa 36-32 savladale ekipu Radničkog u Kragujevcu u ¼ finalu kupa. Naisa se na taj način plasirala u završnisu nacionalnog kupa koji bi trebalo da bude odigran 6-og i 7-og marta.

Naisa se u polufinalu sastaje sa ekipom Bekamenta, koja je u neizvesnoj završnici slavila protiv ekipe Železničara iz Inđije, dok drugi polufinalni par čine ekipe Jagodine i Bora.

Na završnom turniru učestvovaće iste ekipe kao lane, s tim što će Naisa umesto Bora, ovoga puta za protivnika u polufinalu imati ekipu Bekamenta.

Do finalnog turnira kupa još ima vremena, jer pre toga, ekipu trenera Ljubomira Obradovića, očekuje prvenstveni duel sa Medicinarom u Šapcu, u nedelju, 21.februara.

Naisa je druga na tabeli, sa bodom zaostatka za vodećom Jagodinom.