Memorijalni turnir “Bane Milačić”: U finalu Crvena Zvezda i “021” (VIDEO)

Prvog dana memorijalnog turnira “Bane Milačić” odigrane su dve utakmice.

Niški Student nije imao dobru premijeru na domaćem terenu, poražen je od novosadske ekipe 021 rezultatom 73:47. Student je samo u prvoj četvrtini pružio adekvatan otpor ekipi koja slovi za jednog od favorita u predstojećoj sezoni.

U drugom meču memorijala Crvena zvezda je ubedljivo pobedila ekipu Kraljeva 83:55

U nedelju su na programu utakmice za treće mesto i finale.

Prvi na teren OŠ Dušan Radović izlaze Student i Kraljevo, meč je zakazan za 12 časova i možete ga pratiti na našem kanalu na sledećem linku:

U finalu od 14 časova i 30 minuta igraju 021 i Crvena zvezda i ovaj meč možete pratiti uživo na sledećem linku: