Goleada u remiju Radničkog i Napretka

U pretposlednjem kolu plej-ofa Superlige Radnički i Napredak odigrali su nerešeno. Duel na stadionu Mladosti završen je rezultatom 3:3 (3:2).

Čak pet golova viđeno je u prvih 45. minuta. U veoma uzbudljivom i neizvesnom meču prvi su do vođstva došli domaći, već u petom minutu kada je Rušević savladao Kojića. Pet minuta kasnije zaresla se i mreža Čarapana, precizan je bio Noma. Ndiaje je vratio svoj tim u vođstvo, a Radnički na to odgovorio pogotkom Grbića. Da domaći mogu mirno da odu na pauzu potrudio se Ivanović, koji je pogodio za 3:2. Konačan rezultat postavio je Petrović šest minuta pre kraja.

U poslednjem kolu Radnički, 19 maja, dočekuje ekipu Mladosti iz Lučana. Pre toga (15. maja od 20h) na programu je revanš meč polufinala Kupa Srbije protiv Partizana na Čairu.