Nišlija vicešampion Evrope u PES-u (VIDEO)

Ljubitelji sporta, a među njima naravno i obožavaoci fudbala spadaju u najugroženiju grupu pogođenu pandemijom koronavirusa. U proteklom periodu sportskog sadržaja gotovo da nije bilo, a prošlog vikenda je pravo niotkuda odjeknula bomba da je fudbalska reprezentacija Srbije u finalu

Detaljnije

Radnički u samom finišu do boda u Kruševcu

Fudbaleri Radničkog remizirali su sa Napretkom u Kruševcu rezultatom 1:1, u susretu 27. kolaSuperlige Srbije. Strelac za niški tim bio je kineski internacionalac Renze Hao u 93. minutu, a domaće je u 65. minutu u vođstvo doveo Gavrić. Radnički je

Detaljnije

Priorite Kup, Superliga kao priprema za narednu sezonu (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog nisu imali sreće prilikom žrebanja koje je bilo poludirigovano. Izvukli su najjačeg mogućeg protivnika-ekipu Čukaričkog. U taboru superligaša sa Čaira ističu da ukoliko se želi do trofeja-mora da se pobeđuje. Do duela na Banovom brdu ima još vremena.

Detaljnije

1/4 finale Kupa Srbije: Radnički protiv Čukaričkog

Fudbaleri Radničkog igraće u četvrtfinalu Kupa sa ekipom Čukaričkog, odlučeno je žrebom koji je održan u Fudbalskom savezu Srbije. Meč će biti odigran u Beogradu. CIlj niškog tima od ranije je poznat „otići“ što dalje u Kupu. Kako šanse za

Detaljnije

Iz Radničkog poručuju: “Nema predaje, imamo šanse u Kupu”

Fudbaleri Radničkog spremaju se za nastavak sezone. Odluka da ove sezone ne bude plej-ofa i plej-auta, razočarala je sve u niškom klubu koji su svesni da nemaju šanse da se domognu mesta koje vodi u Evropu. Preostala četiri kola Radnički

Detaljnije

Ako se skrati prvenstvo, Radnički u znak protesta sa juniorima na terenu

Fudbalski klub Radnički  zalaže se da se sezona odigra do kraja  prema ranije predviđenom planu ili da se prekine i da se prizna aktuelna  tabela, ukoliko nadležni procene da nije bezbedan nastavak šampionata. Da podsetimo, do kraja prvenstva ostala su

Detaljnije

Pobeda Radničkog pred praznim tribinama (VIDEO)

U 26. kolu Superlige, odigranom bez prisustva gledalaca, na Čairu je Radnički savladao šabačku Mačvu rezultatom 3:1(1:1). Po hladnom i kišovitom vremenu pred avetinjski praznim tribinama viđena je jedna solidna fudbalska predstava. Domaći tim je više napadao, stvarao šanse, ali

Detaljnije

Golom sa „bele tačke“ Partizan savladao Radnički

Fubaleri Radničkog poraženi su u 25. kolu Superlige od ekipe Partizana rezultatom 1:0 (0:0). Strelac jedinog gola bio je Dorđe Ivanović koji je u 85. minutu sa jedanaest metara savladao Borivoja Ristića. Iako je nosio epitet derbija kola, susret u

Detaljnije

Čumić dovoljan za tri boda protiv Inđije (VIDEO)

U okviru 24. kola Superlige fudbaleri Radničkog su na Čairu uz dosta muke savladali ekipu Inđije rezultatom 2:1. Meč je odigran po sunčano i lepom vremenu, pred vrlo malim brojem gledalaca, čak i na južnoj tribini gde obično borave najvatrenije

Detaljnije

Mašinac se borio, ali ipak poražen od šampiona (VIDEO)

Fudbalerke niškog Mašinca pretrpele su drugi uzastopni, a četvrti ukupno poraz u tekućem prvenstvu. Nakon neočekivanog neuspeha u Novom Sadu, na startu drugog dela sezone, pretrpele su poraz i od lidera na tabeli, subotičkog Spartaka i to na Delijskom visu.