Kiks Mašinca na startu nove sezone (VIDEO)

Pre nepunih godinu dana na Delijskom Visu Mašinaca je savladao ekipu Vojvodinu rezultatom 5:1, da bi sada, na startu nove Superligaške sezone, na istom mestu pretrpeo poraz od te iste Vojvodine. Rezultat je bio 2:0 za Novosađanke. Šta se to

Detaljnije

I fudbalerke kreću u novu sezonu. Direktan prenos meča Mašinca i Vojvodine na našem portalu (VIDEO)

I najbolje fudbalerke Srbije ovog vikenda kreću u novu sezonu Superlige. Prethodne sezone nijedna ekipa nije napustila elitni rang, a pridružile su se ekipe TSC-a i Kolubare tako da će Superligu u sezoni 2020/2021 sačinjavati 10 timova.   Ekipa Mašinac

Detaljnije

Radnički siguran protiv Metalca na startu nove sezone (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog savladali su u prvom kolu Superlige ekipu Metalca rezultatom 3:0 (2:0). Pogotke za niški tim postigli su Žarko Marković u 22. minutu i Stefan Mitrović u 44. minutu , a konačan rezultat postavio je štoper gostiju koji je

Detaljnije

Radoslav Batak: Nadam se povoljnom startu i osvajanju tri boda

Fudbaleri Radničkog dočekaće u prvom kolu Superlige ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca. Niška ekipa spremna je ovaj susret, a primarni cilj je pozitivan rezultat.   Dvonedeljne pripreme, možda najkraće u istoriji profesionalnog sporta, nisu bile dovoljne da se Radnički u

Detaljnije

U poslednjoj proveri pred početak nove sezone Radnički savladao “imenjaka”

Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su imenjaka iz Pirota rezultatom 2:0, u prijateljskoj utakmici koja je odigrana pred praznim tribinama stadiona Čair. Pogotke za domaći tim postigli su Kojić u 52. i Bjeličić u 61. minutu. Trener Radoslav Batak izveo je

Detaljnije

Radnički počeo pripreme za novu sezonu

Fudbaleri Radničkog počeli su pripreme za novu sezonu, a na prvom treningu bilo je 30 igrača. Za sada u Niškom timu ima više odlazaka, nego dolazaka, pa su pojačanja neophodna gotovo na svim pozijima. Među poslednjim ekipama u ligi pripreme

Detaljnije

Radnički sprema tim za novu sezonu, početak priprema pod znakom pitanja

Fudbalski klub Radnički polako sastavalja tim za novu sezonu. Proteklih dana tim sa Čaira popisao je ugovore sa Nenadom Gavrićem,  Aleksandrom Kostićem i Nikolom Akesntijevićem. 00

Detaljnije

Legende niškog malog fudbala na okupu u Rovčetu (VIDEO)

Sportsko-rekreativni centar „Rovče“ minulog vikenda bilo je centar svetskog futsala. Ne niškog i srpskog, već svetskog…Na terenu su se istovremeno našle različite generacije niških „majstora petoparca“, koji su obeležili različite epohe malog fudbala u Nišu, Srbiji i Jugoslaviji. Finale ovogodišnje

Detaljnije

Vojvodina osvojila Kup Srbije (VIDEO)

Fudbaleri Vojvodine osvojili su trofej Kupa Srbije savladavši u finalu Partizan, na Čairu, rezultatom 6:4 nakon izvođenja jedanaesteraca. Nakon 90. minuta, a zatim i produžetaka rezultat je bio 2:2. U meču punom preokreta, na kraju su trijumfovali fudbaleri Vojvodine koji