Fenjeraš bolji od Železničara

Rukometaši Železničara poraženi su od poslednjeplasiranog Izviđača u 14. kolu SEHA lige rezultatom 29:24 (12:10).

Domaći tim je u prvih 30. minuta konstantno bio u prednosti i imao 2-3 gola viška. U nastavku meča gosti su uspeli da izjednače u 32. minutu bilo je 12:12. Ipak to je bilo kratkog daha pošto su se domaći brzo vratili u meč i ponovo vratili osteniju prednost. Najveće vođstvo Izviđača bilo je šest golova, ali su ipak na kraju slavili sa +5.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Domagoj Alilović sa sedam i Miljan Ivanović sa šest golova. U redovima Želje istakli su se Vladimir Jevtić i Nemanja Živković sa po četiri pogotka, dok je Đorđe Spasić bio precizan pet puta.

Izviđaču je ovo prva pobeda, uz jedan remi i dvanaest poraza, sa druge strane niški tim ima deset poraza, tri pobede i remi.

Naredni meč niški igrači odigraće kod kuće kada im u goste dolazi ekipa Metalurga.