Derbi juga pripao Piroćancima. Vranjancima ni lukavstvo nije pomoglo (VIDEO)

U uvertiri 5. kola Prve lige Srbije u Pirotu je odigran južnjački derbi. Domaći Radnički minimalnim rezultatom 1:0(0:0) savladao je Dinamo iz Vranja.

Belima je u 83. minutu pobedu doneo Milenković koji je posle slobodnjaka sa leve strane bio najviši u skoku i glavo prosledio loptu u mrežu Vranjanaca.

Ko zna u kom pravcu bi otišla utakmica da je dvadesetak minuta ranije ekipu koju predvodi Dragan Antić upalilo lukavstvo pri izvođenju jednog slobodnog udarca. Naime posle dugog nameštanja za izvođenje slobdnog udarca, gosti su “naprasno” odlučil da promene izvođača, Dok su se oni smenjivali pažnja domaće odbrane je popustila. Igrači u žutim dresovima su to iskoristili da “na brzinu”  izvedu slobodni udarac. Kratko su dodali igraču (Željku Dimitrovu) na kog više niko nije obraćao pažnju, a on je pogodio stativu.